Візит делегацій з республік Польша та Білорусь до Ківерцівського району (ФОТО)

14.09.2016
     У рамках міжнародної співпраці в урочистостях із нагоди 25-тої річниці Незалежності України у м.Ківерці брали  участь  делегації з міст-побратимів: м. Кобрин республіки Білорусь (Трубчик Валентин Васильович – заступник голови Кобринського районного виконавчого комітету та Круглов Ігор Володимирович – підприємець м. Кобрин), м.Сеніца Рожана Красноставського повіту республіки Польща (Magdalena Adamczuk, Agnieszka Krajewska, Ewa Ko?odziejczyk,  Robert Sm?t).
     Керівники делегацій Валентин Трубчик та Магдалена Адамчук на урочистому зібранні у РБК привітали жителів району з 25-ю річницею Незалежності України, побажали усім здоров"я та процвітання.
     Після офіційної частини відбувся святковий концерт за участю кращих мистецьких колективів Ківерцівщини та святковий парад рушників закладів культури району “На білих крилах рушника несе надію Україна”, який пройшов від районного будинку культури ім. М.П.Ковальова до міського парку.
     Поляки та білоруси відвідали у міському парку "Гостинну вулицю", яку підготували сільські ради району. Усіх вразила людяність і простота зустрічей. Адже художні колективи клубів і сільських БК  продемонстрували свою творчість, українські звичаї і традиції, домашні смаколики та напої. Також усі мали можливість ознайомитись з виставкою виробів декоративно-ужиткового мистецтва, побачити спортивні змагання, майстер-класи від станції юних туристів,  ігри та розваги для дітей, патріотичний боді-арт, виставка-продаж продуктів бджільництва.
       Представники делегацій показали свою майстерність у дружньому тутнірі з настільного тенісу, оглянули спортивну школу.
       У РДА відбувся "круглий стіл" партнерів по проектній діяльності. 
        Культурно мистецька програма завершилася візитом делегації з м. кобрин до замку Любарта. Поляки взяли участь в урочистостях з нагоди Дня Незалежності у с. Жидичин.